Неділя, 2 Жовтня, 2022
Бiльше

  Кримська єпархія «УПЦ» благословила російських окупантів на «ратну службу», поки їх колеги в Європі жалілись на «утиски»

  Поки представники РПЦвУ жалілись європейським організаціям на вигадані ними «захоплення храмів» та «примусове перейменування» їхні колеги із Кримської єпархії встигнули знову прислужитись російським окупантам у Криму та навіть окропити їх освяченою водою.

  Про черговий злочин «окупантів в рясах» розповідає сайт Севастопольського благочиння.

  У Севастополі пройшла «урочиста церемонія», присвячена відряджанню російських новобранців для проходження військової служби за призовом в Санкт-Петербург.

  Молебень перед відправкою молодого поповнення відслужив протоієрей «УПЦ МП» (РПЦвУ) Олександр Бондаренко. Священник так званої «Української церкви» Московського патріархату благословив російських новобранців і окропив їх освяченою водою, — повідомляє офіційний сайт РПЦвУ.

  Поїзд з 25 призовниками відправився з Севастополя в Санкт-Петербург.

  Нагадаємо, на підконтрольній Україні території, РПЦвУ не бажає вказувати у своїй назві приналежність до керівного центру, що знаходиться в Москві – країні, що вчинила і продовжує військову агресію щодо України.

  Фото: hersones.org
  Фото: hersones.org

  Це також далеко не перший і не останній злочин “духовних осіб” із так званої “української Церкви”, які брали участь в захопленні Криму «зеленими чоловічками». Після окупації ЗС РФ Кримського півострову, служителі «УПЦ МП» надають всебічну підтримку терористам.

  Так ми повідомляли, що у Криму священник так званої «УПЦ МП» благословив військових ЗС РФ на «захист батьківщини».  Також священник «УПЦ МП» благословив війська РФ «на ратне служіння».  Служителі цієї церкви благословляли зброю окупаційних військ РФ, а також «виганяти чужинців, які посягають на РФ». 

  У кінці серпня 2020 року священники «УПЦ МП» благословили на бойові завдання російських моряків. У лютому 2021 року єпископ РПЦвУ Калінік (Чернишов), якого висвятив Онуфрій в Ніжині, благословив хоругву на бойовий крейсер ВМФ РФ “Грайворон”. На початку травня той же Каліник разом із окупантами РФ в Криму відкрив музей «Великої Вітчизняної війни в Євпаторії».

  Раніше ми вже писали, що в Криму «не гнана» РПЦвУ встигла привітати моряків ВМФ Росії, поки в Україні відбувались антиурядові мітинги для втілення «чорногорського сценарію». Водночас 18 березня 2021 року так звана «УПЦ» (РПЦвУ) взяла учать у святкуванні «воссоединения Крыма с Россией». Також у Євпаторії РПЦвУ освятила ікони «покровителів російського воїнства».

  Кримська окупаційна адміністрація привітала митрополита РПЦвУ Лазаря і подякувала йому за співпрацю з окупантами. Також кримська єпархія РЦПвУ закликала до участі у «Всеросійському народному соборі», щоб привернути увагу до «російських цінностей» і анонсувала конкурс «Моя сім’я, моя Росія». У травні 2021 року в окупованому Криму священник так званої «УПЦ» благословив військових ЗС РФ перед «відрядженням».

   

  Найсвіжіше

  Популярне