Неділя, 14 Квітня, 2024
Бiльше

  В окупованому Криму священники «УПЦ МП» благословили «виганяти чужинців, які посягають на РФ»

  В окупованому РФ Севастополі протоєрей «УПЦ МП» привітав російську гвардійську бригаду морської піхоти з нагоди «Дня народної єдностіт РФ». Він закликав військових-окупантів «бути готовими вигнати будь-яких чужинців, які посягають на їхню Російську православну вітчизну».

  Про це повідомляє Релігійна правда.

  Як йдеться на сайті Севастопольського благочиння «УПЦ МП», помічник командира бригади по роботі з віруючими військовослужбовцями та настоятель бригадного храму святого князя Олександра Невського протоєрей «УПЦ МП» Сергій Полівцев наголосив, що це «день особливого свята для нашої Батьківщини, для кожного з нас».

  Священник московської церкви нагадав про події 1612 року в історії Росії: звільнення Москви від польських інтервентів.

  «У цей день відбулося єднання російського народу – народного ополчення з Нижнього Новгорода під керівництвом Мініна і Пожарського, козацьких військ і Російської Православної Церкви в особі священномученика патріарха Єрмогена і ченців Троїце-Сергієвої лаври – плодом якого стало звільнення Кремля і Москви від поляків. Це була перемога в битві за душу російського народу, за нашу православну вітчизну», – зазначив він.

  За його словами, в 2020 році  «відбувається об’єднання не тільки народів Росії, але і всіх людей світу, хто ще не втратив здорового глузду».

  «І в сьогоднішній боротьбі з ворогами зовнішніми і внутрішніми ця духовна єдність є запорукою перемоги над ними, незважаючи на багатонаціональність і багатоконфесійність Росії. Морські піхотинці на передньому рубежі боротьби з загрозливим зовнішнім ворогом, як ополчення Мініна і Пожарського, готові вигнати будь-яких іноземців, що посягають на нашу вітчизну», – зазначив протоієрей.

  Він побажав російським морпіхам «допомоги Божої і Пресвятої Богородиці в  подальшому служінні великій Росії».

  Нагадаємо, це вже не перший такий випадок служителів РПЦвУ в Криму.

  Найсвіжіше

  Популярне