Вівторок, 23 Квітня, 2024
Бiльше

  Митрополит УПЦ (МП) в Чернівцях звинуватив СБУ в брехні через ноутбук із дитячим порно

  Митрополит УПЦ в єдності з Московським патріархатом Мелетій (Єгоренко), у якого СБУ знайшли російське громадянство, звинуватив СБУ в наклепі. Він запевнив, що не було ніякої дитячої порнографії у ноутбуках єпархії, якою він керує.

  «Я не здивований тим, що в комп’ютерах, які понад чотири години безконтрольно були в руках СБУ, можна знайти все, що завгодно, починаючи від заколоту в Камеруні, закінчуючи замахом на Байдена», – зазначив Мелетій. Відео зі звернення опублікували на каналі, що піарить УПЦ МП.

  Мелетій назвав ноутбуки з порнографією “атакою на Церкву”. Каже що на ноутбук завантажили порно, щоб принизити очільника УПЦ МП митрополита Онуфрія.

  «Буковина – це його рідна земля. Я офіційно, відверто та щиро заявляю, що жодного відношення до дитячої порнографії та інших непотребств наша єпархія не має. Це приклад того, як без суду та слідства в “демократичній” Україні можна звинуватити мене та єпископа Івано-Франківського у всьому на світі. Я віддаю в Божі руки всіх цих наклепників, які намагаються принизити й образити Церкву», – додав представник УПЦ МП.

  Митрополит УПЦ МП Мелетій закликав молитися та не довіряти “ворогам Церкви”.

  Фактично єрарх УПЦ МП із російським громадянством називає державні органи влади ворогами під час широкомасштабної російської агресії, коли всі українці об’єднались, щоб нищити ворога і визволяти свої землі. Саме знищення колаборантів в рясах викликало сильне обурення в лавах Московського патріархату в Україні. Там вже думають, як викрутитись зі свого становища в яке потрапили після обшуків в СБУ. Поки вирішили заперечувати і називати “гоніннями на церкву” контррозвідувальні заходи із протидії російській агресії через УПЦ МП. І це в той час, коли СБУ постійно знаходить на об’єктах УПЦ МП докази колабораціонізму із російськими окупантами.

  Що цікаво, сам Мелетій (Єгоренко) кілька днів тому молився з митрополитом Московського патріархату в Молдові. Це попри те, що очільник РПЦ відкрито, постійно підтримує російські війська і окупацію України.

  Що було раніше?

  Митрополит УПЦ МП в Чернівцях Мелетій (Єгоренко) прокоментував новий статус УПЦ МП після Собору в Феофанії. Він розповів у інтерв’ю, що УПЦ МП не є автокефальною церквою і що автокефалія УПЦ МП може бути наступним їхнім кроком. Таким чином УПЦ МП продовжує перебувати під управлінням Церкви-окупанта – Московського патріархату.

  У кінці листопада 2022 року Служба безпеки провела контррозвідувальні заходи на території Чернівецько-Буковинської єпархії УПЦ, що в єдності з Московським патріархатом. У результаті слідчих дій правоохоронці виявили документи, які підтверджують наявність російського громадянства у керівництва єпархіальних структур.

  Також викрито листування керівників єпархії зі своїми московськими кураторами, в яких вони отримують «методички» щодо «особливостей» проведення церковних літургій після повномасштабного вторгнення. Представники РПЦ ставили завдання займатися дезінформацією щодо суспільно-політичної обстановки в Україні та ситуації на фронті. Зокрема, вимагали від священників УПЦ (МП) заперечувати збройну агресію рф в Україні, розповідати про нібито утиски «московської церкви» тощо.

  Служба безпеки України знайшла і склади з оптовими партіями прокремлівської літератури, яка вихваляє країну-агресора та закликає підтримати окупантів.

  30 листопада Служба безпеки України в Чернівецькій області внесла відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальне провадження № 22022260000000116 стосовно невстановлених осіб “Чернівецько-Буковинської” єпархії УПЦ МП, яких звинувачують в зберіганні дитячої порнографії.  За результатами обшуків у приміщеннях єпархіального управління на ноутбуці було виявлено порнографічні матеріали за участі неповнолітніх (дитячу порнографію), які за попередніми даними, не були завантажені з мережі інтернет, а відзняті на відеокамеру.

  Також СБУ виявила нацистську символіку і «методички» кремля на об’єктах УПЦ МП у Закарпатській, Рівненській і Житомирській областях. Натомість в УПЦ (МП) обурені обшуками СБУ і «готові стати на захист».

  Раніше президент України Володимир Зеленський підписав рішення РНБО про заборону релігійних організацій, пов’язаних з росією. СБУ вже виявила 33 агентів та коригувальників вогню в рясах.

  Найсвіжіше

  Популярне