Середа, 17 Квітня, 2024
Бiльше

  Оксана «Паломніца» Марченко стала хресною боксеру В’ячеславу Узєлкову

  Дружина бізнесмена і політика Віктора Медведчука продовжує знімати сюжети свого фільму «Паломніца». Цього разу вона стала хрещеною матір’ю для українського боксера В’ячеслава Узєлкова.

  Про це повідомляє p-p.com.ua з посиланням на фільм Марченко.

  Хрещення відбулось у Святогірському Успенському Зимненському монастирі, що розташований у селі Зимне Волинської області та перебуває в користуванні РПЦ в Україні.

  Після важких подій в житті Узєлков попросив Марченко стати його хрещеною матір’ю і вона погодилася. Кума Путіна повідомила, що після хрещення спортсмен змінився і став іншою людиною.

  «Перед нами − абсолютно нова людина. Безгрішний, чистий. Господь йому все простив. За широкою спиною мого друга тепер завжди незримо стоїть ангел-хранитель. Сьогодні Слава зробив лише перший крок. Попереду ще довга дорога довжиною в життя», − сказала Марченко.

  Нагадаємо, раніше боксер Олександр Усик, який знявся в «Паломніці» сказав, що вийшла якась дурня. Експерт Олександр Коваленко впевнений, що Оксана Марченко в інформаційній кампанії російських спецслужб буде грати одну з провідних ролей. Зняте дружиною Медведчука кіно починається словами жінки: «Я належу до людей, які пам’ятають Совєтський Союз і сльози мами, коли помер Брєжнєв». 

  Також Оксана Марченко поспілкувалася зі священниками РПЦвУ Києво-Печерської лаври і відзначила приємний запах мощей ченця і пояснила, чому в церкву не можна йти з нафарбованими губами. В наступній серії фільму «Паломніца» Марченко прикинулась жебрачкою.

  Серіал «Паломніца» Оксани Марченко з’явився в ефірі телеканалі РПЦ «Спас», гендиректором якого є відвертий українофоб Боріс Корчєвніков. Сама ж Оксана внесена до бази «Миротворець» за фінансування терористів і окупантів.

  19 лютого РНБО запровадила санкції проти народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко. Раніше на Медведчука наклали санкції, заблокувавши роботу трьох його телеканалів – «112 Україна», ZIK та NewsOne. Блокування телеканалів сталося на підставі дій правоохоронних органів.

  Кума Владіміра Путіна презентувала перший трейлер свого авторського проєкту «Паломніца» на початку лютого цього року. За її словами, на паломництво її благословив глава так званої «УПЦ» (РПЦвУ) митрополит Онуфрій.

  Найсвіжіше

  Популярне