Середа, 17 Квітня, 2024
Бiльше

  Експерт: Оксана Марченко в інформаційній кампанії російських спецслужб буде грати одну з провідних ролей

  Оксана Марченко, яка підкреслено демонструє глибоку російську православність і навіть цілує на камеру череп невідомого ченця – це дуже тривожний сигнал.

  Про це повідомляє керівник Центру оборонних реформ Олександр Данилюк, передає “Інформаційний навігатор”.

  Така поведінка навряд чи сприятиме електоральним успіхам нової учасниці ОПЗЖ. Український народ в масі своїй обережно ставиться до юродивих.

  Така поведінка Марченко спрямована не на широкі народні маси, а на невелику, але добре організовану і радикально налаштовану групу російських православних мілітаристів. Саме їй вона посилає сигнал про те, що є однією з них.

  З огляду на те, що в цьому році в Україні планується візит Вселенського патріарха Варфоломія, можна впевнено говорити про те, що російські спецслужби готують потужну кампанію і активні заходи, присвячені цій події. І Оксана Марченко матиме в цій кампанії одну з провідних ролей.

  Нагадаємо, кума російського президента та дружина одіозного політика Віктора Медведчука Оксана Марченко поспілкувалася зі священниками РПЦвУ Києво-Печерської лаври і відзначила приємний запах мощей ченця.

  Серіал «Паломніца» Оксани Марченко з’явився в ефірі телеканалі РПЦ «Спас», гендиректором якого є відвертий українофоб Боріс Корчєвніков.

  Експерт Олександр Коваленко раніше зазначав, що Оксана Марченко приміряє образ “мучениці” ОПЗЖ.

  Найсвіжіше

  Популярне