Середа, 17 Квітня, 2024
Бiльше

  «Дуже приємно пахне»: Оксана Марченко «з простої совєтської сім’ї» оцінила запах мощей ченця

  Колишня телеведуча, кума російського президента та дружина одіозного політика Віктора Медведчука Оксана Марченко поспілкувалася зі священниками РПЦвУ Києво-Печерської лаври і відзначила приємний запах мощей ченця.

  Цей момент був показаний у фільмі телеведучої з назвою «Паломніца», опублікованому на YouTube-каналі Марченко, де та виступила головною героїнею, передає Главком.

  Марченко спустилася в зачинені для звичайних відвідувачів печери. Спеціально для знімальної групи церковники відсунули від входу останки Нестора Літописця.

  Коли жінка слухала історію про мощі, священник відкрив один із черепів, що зберігаються в округлій місткості. Марченко запитала, чи можна прикластися (поцілувати череп), на що отримала схвалення.

  Згодом телеведуча сказала: «Дивовижно пахне». Священник відповів їй, що це справжній аромат останків, а не парфуми. Марченко сказала, що пахне «дуже-дуже приємно».

  Зняте дружиною Медведчука кіно починається словами жінки: «Я належу до людей, які пам’ятають Совєтський Союз і сльози мами, коли помер Брєжнєв». Вона також додала, що росла «в простій совєтській сім’ї».

  Політичний оглядач Олександр Коваленко вважає, що Марченко приміряє образ «мучениці» ОПЗЖ. Сама ж Оксана внесена до бази «Миротворець» за фінансування терористів і окупантів.

  Зазначається, що в «Паломніце» з’явився український боксер Олександр Усик, який неодноразово підтримував Російську православну церкву, та російський рок-музикант Пьотр Мамонов.

  Програма «Паломніца» мала виходити на телеканалі Zik, який заблокували після введених санкцій. Тому Марченко знайшла інший майданчик, де презентувала свій проєкт.

  19 лютого РНБО запровадила санкції проти народного депутата від ОПЗЖ Віктора Медведчука і його дружини Оксани Марченко. Раніше на Медведчука наклали санкції, заблокувавши роботу трьох його телеканалів – «112 Україна», ZIK та NewsOne. Блокування телеканалів сталося на підставі дій правоохоронних органів.

  Кума Владіміра Путіна презентувала перший трейлер свого авторського проєкту «Паломніца» на початку лютого цього року. За її словами, на паломництво її благословив глава так званої «УПЦ» (РПЦвУ) митрополит Онуфрій.

  Найсвіжіше

  Популярне