Неділя, 21 Липня, 2024
Бiльше

  СБУ звинуватила Кохановську, яка захищала УПЦ (МП), у виправданні російської агресії

  Служба безпеки України провела обшуки у квартирі активістки УПЦ (МП) Вікторії Кохановської, яка організовувала мітинги в Лаврі. Їй висунули нове звинувачення.

  Наразі її звинувачують за статтею Кримінального кодексу України про “виправдання” російської агресії. У активістки вилучили два телефони та ноутбук, зазначається на Тг-каналі Кохановської.

  До цього Кохановську поміщали під домашній арешт у рамках кримінальних справ про хуліганство та розпалювання релігійної ворожнечі.

  Деякі священники УПЦ (МП) охарактеризували Кохановську, як людину, яка відробляє гроші. 

  У квітні Кохановську забрали на допит до СБУ, як свідка. Саме Кохановська грозилась «хресними ходами» через виселення з Лаври і розповідала про розподіл України на частини.

  «Влади в Україні не буде….Якщо ви хочете знати, що буде наступне, то я вам вже скажу. Буковина відійде від Румунської церкви православної, Закарпаття відійде до Угорщини, а до Польщі відійде Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та Одеса», — говорила Вікторія Кохановська.

  У кінці 2022 року священник Православної Церкви України Анатолій Слинько звернув увагу на публікацію брехні Кохановською щодо храму ПЦУ. Вона заявила, що ПЦУ продає храм. Також вона називала “провокацією ПЦУ” співи про “дзвін над Росією” в Лаврі.

  Кохановська також курирувала в Києві мітинги жінок проти ПЦУ. Крім того, вона організувала 12 автобусів з людьми «групи підтримки» до Рожища, серед яких були навіть новонароджені, щоб блокувати мирний перехід парафії до ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне