П’ятниця, 21 Червня, 2024
Бiльше

  Головна юристка УПЦ МП назвала співи вірян в Лаврі «провокацією ПЦУ»

  Наглості немає меж. В УПЦ МП не тільки не бажають визнавати, що причетні до проросійської діяльності, але і звинувачують у всьому ПЦУ.

  Попри те, що архієпископ УПЦ МП (Іона) Черепанов і митрополит УПЦ МП Павло (Лебідь) визнали, що у Лаврі справді співали про «дзвони над росією», головна юристка УПЦ МП Вікторія Кохановська назвала відео «провокацією» від ПЦУ.

  «Підтвердження, що в Києво-Печерській Лаврі звичайна, ПРОВОКАЦІЯ і як не дивно, таких провокацій кожного дня і дуже багато від ПЦУ по всій Україні. Ніхто, не задумувався, яким ДИВНИМ методом, записували ПЦУ та розголос зробили ПЦУ», – заявила Кохановська у Фейсбуці.

  Вона навіть заявила, що хоче «розслідування та під час судового розгляду, допитати студентів і головного ПЦУшного героя».

  В попередньому дописі Коханівська заявила, що «на ПЦУшного Омеляна Михайла, до Поліції України подано, до Шевченківського районного суду, також подано скарги, заяви і до СБУ направлено, бо ВИМАГАЄМО за сколот в державі, почати притягувати до відповідальності ПЦУшників».

  Раніше Кохановська грозилась, що подала до суду на священника ПЦУ, який опублікував відео зі співами про «матушку Русь».

  Нагадаємо, 13 листопада священник ПЦУ Михайло Омельян опублікував відео на якому чутно, як у Києво-Печерській лаврі віряни УПЦ МП співають пісню про «захист Росії» Богородицею. Відео, яке йому надали студенти Київської Православної Богословської Академії. Пізніше у СБУ і Нацполіції повідомили, що вже працюють над відео з Печерської лаври, де співають «Звон плывёт над Россиею». Міністр Ткаченко заявив, якщо відео про “Матушку-Русь” автентичне, послідують процесуальні дії щодо очільників УПЦ МП.

  Найсвіжіше

  Популярне