Неділя, 10 Грудня, 2023
Бiльше

  «Адвокатці» УПЦ (МП) Кохановській продовжили домашній арешт на 2 місяці

  Сьогодні стало відомо, що суд продовжив домашній арешт “адвокатці” УПЦ (МП) Вікторії Кохановській на ще 2 місяці. Вона повинна носити електронний браслет.

  Про це сама Кохановська повідомила у відеозаписі.

  Кохановська маніпулятивно заявила, що її “переслідують за захист Церкви Христової”, маючи на увазі УПЦ (Московського патріархату).

  Їй дозволили відвідувати лікаря та укриття у разі повітряної тривоги.

  Насправді раніше суд призначив Кохановській цілодобовий домашній арешт з електронним браслетом за хуліганські дії на території Національного заповідника “Києво-Печерська лавра”.

  У кінці квітня Кохановську затримали за хуліганство біля Києво-Печерської лаври. Під час затримання вона начебто втратила свідомість.

  Що було раніше?

  У квітні Кохановську забрали на допит до СБУ, як свідка. Саме Кохановська грозилась «хресними ходами» через виселення з Лаври і розповідала про розподіл України на частини.

  «Влади в Україні не буде….Якщо ви хочете знати, що буде наступне, то я вам вже скажу. Буковина відійде від Румунської церкви православної, Закарпаття відійде до Угорщини, а до Польщі відійде Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ та Одеса», — говорила Вікторія Кохановська.

  Священник Православної Церкви України Анатолій Слинько звернув увагу на публікацію брехні Кохановською щодо храму ПЦУ. Вона заявила, що ПЦУ продає храм. Також вона називала “провокацією ПЦУ” співи про “дзвін над Росією” в Лаврі.

  Кохановська також курирувала в Києві мітинги жінок проти ПЦУ. Крім того, вона організувала 12 автобусів з людьми «групи підтримки» до Рожища, серед яких були навіть новонароджені, щоб блокувати мирний перехід парафії до ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне