Субота, 18 Травня, 2024
Бiльше

  Український політик: Московську церкву війни потрібно було заборонити в Україні ще вчора

  Минає 39 днів війни Росії проти українського народу, яку щоденно освячує Московська церква та їх очільник Кіріл, а в Україні продовжує діяти УПЦ московського патріархату, тому закон про заборону московського патріархату в Україні потрібно було прийняти ще вчора.

  Про це у Фейсбуці 3 квітня пише український політик та громадський діяч Микола Томенко.

  “Звертаюся до священників та прихильників МОСКОВСЬКОГО ПАТРІАРХАТУ в УКРАЇНІ: – скільки ще російській орді військового злочинця Путіна, освяченій вашим духовним вождем Кірілом, треба вбити українських дітей, зґвалтувати жінок і знищити міст та сіл, щоб ВИ ПРОЗРІЛИ?! Сьогодні, після того як весь світ облетіли відео та фото про звірства російської орди в Бучі, патріарх Кіріл в головному храмі Збройних Сил Росії, вкотре освятив вбивства українців”, – підкреслив політик.

  Томенко також зацитував слова московського патріарха Кіріла у яких він героїзує російську армію, хоча остання вчинила масу воєнних злочинів проти мирних жителів: “Я очень радуюсь тому, что имел сегодня возможность совершить Божественную литургию в этом прекрасном храме, в присутствии наших военнослужащих… не иссякает приход в Вооруженные силы молодых людей, которые стремятся стать офицерами, которые стремятся посвятить свою жизнь защите Отечества… в военное время Служба в Вооруженных силах – это настоящий подвиг, а именно такое время мы сейчас переживаем.” і ще енна кількість разів про “подвиги російських військових” та ” історичність важливість нинішнього моменту для російського народу” у так званому “Слові патріарха Кіріла в 4-неділю Великого посту“.

  “В мене також звернення до фанатів Московського патріархату…: – Ви, СУКИ МОСКОВСЬКО-ПРАВОСЛАВНі, або вийдіть із Путінсько-Кіріловської церкви ВІЙНИ або перестаньте розповідати про вашу щиру любов до України. Переконаний, що ЗАБОРОНА діяльності МОСКОВСЬКОГО ПАТРАРХАТУ в УКРАЇНІ не тільки НА ЧАСІ – її потрібно було зробити ще ВЧОРА!”, – підсумував політик Микола Томенко.

  Заборона УПЦ московського патріархату. Що відомо?

  Найсвіжіше

  Популярне