Вівторок, 28 Травня, 2024
Бiльше

  Митрополит ПЦУ Олександр назвав доцільним і своєчасним закон про заборону УПЦ МП

  “Сьогодні точиться багато розумних і нерозумних розмов щодо законопроекту «Про заборону Московского патріархату на території України». Вважаю доцільним і своєчасним”, – написав митрополит ПЦУ Олександр Драбинко у Фейсбуці.

  Він зазначив, що Історія України знає подібні аналоги – це заборона Компартії і радянської символіки.

  “Суспільство з того має позитивний результат для свого оздоровлення. Інстинкт самозбереження керівництва УПЦ МП як структури, має підказати їй вихід із цієї критичної, історично виправданої ситуації: Скликання Собору (можливо і онлайн) та проголошення Заяви про вихід зі складу РПЦ (Московского Патріархату). Далі історія і українське суспільство розставлять все на свої місця. Для тих хто хоче попасти під санкції Закону, участь в Соборі не обов’язкова”, – підкреслив митрополит ПЦУ.

  “В результаті прийняття такого рішення, пролаврськи налаштовані депутати Верховної Ради можуть голосувати за цей Закон без докорів (особистих) сумління, адже жодним чином не дискримінують УПЦ, не призменшать права своїх «духівників», а лиш скоротять на третину РПЦеркву, керівництво якої благословило знищення нашого українського народу”, – підсумував митрополит Олександр Драбинко.

  Найсвіжіше

  Популярне