Середа, 29 Травня, 2024
Бiльше

  УПЦ МП на Черкащині розправилась над священником, який покинув їх структуру і приєднався до ПЦУ

  Митрополит УПЦ МП на Черкащині Феодосій 17 березня видав указ про заборону в служінні клірика своєї єпархії священника Романа Личака, бо той перейшов до ПЦУ, засудивши агресію рф підтриману патріархом рпц Кірілом. Про це повідомляє Черкаська єпархія Церкви Московського патріархату в Україні.

  Священник ПЦУ Віктор Мартиненко прокоментував заборону накладену збоку УПЦ МП: “Про яке об’єднання мова? Ви хочете щоб цей середньовічний неосвічений відьмак був українським єпископом? Заплямована кров’ю мрачна zекта! Змісти в куток і засипати хлоркою!”

  Протоєрей Роман Личак був настоятелем Свято-Михайлівської парафії УПЦ МП у селі Деньги, Черкаської області. Священник УПЦ МП висловив незгоду з патріархом РПЦ Кірілом, який благословив російських військових на вбивство українців і приєднався до Православної Церкви України.

  Фото указу

  Нагадаємо, парафія на Волині разом із священником вийшла із складу “УПЦ МП” та приєдналася до ПЦУ. Також 63% українців підтримують ідею розриву зв’язків УПЦ МП з російською Церквою. Крім цього, митрополит Епіфаній звернувся до УПЦ МП: ми закликаємо вас стати на канонічний шлях – на шлях єдності.

  Найсвіжіше

  Популярне