П’ятниця, 27 Травня, 2022
Бiльше

  Президент України: ми не пробачемо розстріли беззбройних людей і Бог ніколи не пробачить. Для окупанта буде судний день.

  Президент України Володимир Зеленський зазначив, що українці не пробачать російським загарбникам розстріли беззбройних людей і руйнацію житлових кварталів. Президент зазначив, що цього окупантам ніколи не пробачить і Бог і для них, замість прощеного дня, настане судний день.

  «Ми не пробачимо розстріли беззбройних людей. Руйнацію нашої інфраструктури. Ми. Не. Пробачимо. Сотні й сотні жертв. Тисячі й тисячі страждань. І Бог не пробачить. Ні сьогодні. Ні завтра. Ніколи. І замість Прощеного буде Судний день. Я впевнений у цьому», – зазначив президент, передає сайт ОП.

  «Сьогодні – Прощена неділя. День, коли ми завжди просили пробачення. Одне в одного. У всіх людей. І в Бога. Але сьогодні, здається, багато хто взагалі не згадав про цей день. Не згадав обов’язкові слова: “Пробач мені”. І обовʼязкову відповідь: “Бог пробачить, і я пробачаю”. Здається, ці слова втратили сьогодні сенс. Принаймні частково. Після всього, що ми пережили. Ми не пробачимо розстріляних житлових будинків. Не пробачимо ракету, яку наша протиповітряна оборона збила сьогодні над “Охматдитом”. І ще понад п’ятсот інших таких ракет, які вдарили по нашій землі. По Україні. По наших людях. Дітях», – сказав також Володимир Зеленський.

  Нагадаємо, президент України закликав усіх, хто може захищати міста, залишатись і захищати. Також він висловив впевненість, що скоро можна буде сказати «Повертайтеся, загрози немає».

  Найсвіжіше

  Популярне