Вівторок, 27 Вересня, 2022
Бiльше

  Священник РПЦ з Почаєва очолив мітинг під ВРУ за об’єднання України з Росією і проти біопаспортів

  Священник РПЦвУ з Почаєва, що на Тернопільщині, Олександр Марценюк очолив протест під стінами Верховної Ради проти біометричних паспортів (id-карток) і диджиталізації та закликав до об’єднання України з Росією.

  Мітинг відбувався ще 30 червня. Про це повідомляє 0352.ua з посиланням на сторінку «Типовий Кременець» у мережі Facebook.

  Близько двохсот мітингувальників вийшли під стіни Верховної Ради України із плакатами «Вимагаємо видачі паперового паспорта — без суду!», «У смартфоні держава — це людина без імені і права?», «Народ України проти: УНЗР, id паспортів, «Е-Малятко», «Україна у смартфоні», «Рятуйте дітей від небезпечних Е-ідей».

  Очолив акцію священник РПЦвУ із Почаєва Олександр Марценюк, постійний учасник подібних «перформансів» проти диджиталізації, вакцинування та візового режиму із Росією. Раніше він також прославився скорботним віршем з приводу ліквідації проросійського терориста «Гіві» та заявами про молитовну підтримку «Новоросії» на російському шовіністичному сайті «Москва — Третій Рим». Українських воїнів батюшка Олександр називав не інакше як «убийцами Донбасса».

  Нагадаємо, раніше Духовний Фронт України повідомляв, що віряни РПЦвУ під Радою мітингували за об’єднання України з Росією та за царя Романова.

  Одна із вірянок РПЦвУ запевняла, що ті хто приймають біопаспорти, то тим самим відрікаються від Бога. На початку вона звернулась до «громадян святої Русі і всього світу» і розповіла, що брати біопаспорти брати не можна, бо це «система антихриста». Далі вона запевнила, що «не буде Росії, то не буде і світу», тому за її словами, треба  «об’єднання Росії, України і Білорусі».

  «Ми за мир, за дружбу, за царя православного, за сім’ю Романових… просимо вашої підтримки, щоб люди могли відмовлятись від електронних паспортів і працювати та жити», – підкреслила вірянка РПЦвУ.

  Нагадаємо, 15 червня віряни РПЦвУ і члени ГО «Миряни» прийшли до Офісу президента жалітись на законопроєкти про унормування назви РПЦ в Україні. Захід освітлювало проросійське видання «Страна.уа», а також агенти російської розвідки.

  Громадська проросійська організація РПЦ в Україні під назвою «Миряни», не полишає надії дезінформувати президента України Володимира Зеленського про законопроєкт щодо унормування їхньої назви відповідно до підлеглості керівному центру в країні агресорі – Російській Федерації.

  Як писав релігійний експерт Олександр Єфременко, політичний мітинг організували не «Миряни», а єпископи і священники РПЦвУ. За громадською організацією вони сховались задля уникнення відповідальності.

  «У РПЦвУ незадоволені законопроєктами, які мають на меті змусити їх привести свою назву відповідно до суті Релігійної Організації і не ховатись за назвою «Української церкви» одночасно перебуваючи під керівництвом Кремля. Таке унормування назви покаже простим людям, що це ніяка не Українська церква, а філія Російської Церкви Московського патріархату. Саме тому «Миряне» РПЦвУ вирішили атакувати Верховну раду», – писав засновник Духовного Фронту України Олександр Єфременко.

  Найсвіжіше

  Популярне