Неділя, 21 Липня, 2024
Бiльше

  У США відбулась інтронізація митрополита Нью-Джерського Апостола

  16 вересня у Сполучених Штатах Америки відбулося урочиста інтронізація нового митрополита для православної пастви у штаті Нью-Джерсі.

  Вселенський патріарх Варфоломій та Синод Константинопольського Патріархату призначили на цю кафедру владику Апостола. Церемонію інтронізації очолив архієпископ Америки Елпідофор, повідомляє goarch.org

  У своїй проповіді архиєпископ Елпідопорос звернувся до нового митрополита Апостола, наголосивши на важливості пастирського служіння та духовного батьківства для пастви. Він нагадав про приклад служіння Вселенського Патріарха Варфоломія і висловив переконання у тому, що митрополит Апостол буде гідно служити Христовій Церкві.

  “Дорогий брате в Господі, ти вперше у своєму єпископському служінні приймеш на себе всю повноту відповідальності за помісну Церкву – в даному випадку, за Священну Митрополію Нью-Джерсі. Це ваше покликання в Господі, до якого ви прагнули зі смиренням і благодаттю, і якому ви, безсумнівно, будете служити з честю”, – сказав архієпископ Елпідофор.

  “Ви маєте бути духовним батьком як духовенства, так і мирян, – продовжив він. – І Господь наш Ісус Христос дав нам – Своїм єпископам – ключ до розуміння нашої величезної відповідальності”.

  Нагадаємо, в УПЦ США освятили алею пошани полеглих воїнів України. Також  у Німеччині відзначено історичну подію – відкриття нової парафії.

  Найсвіжіше

  Популярне