Понеділок, 26 Лютого, 2024
Бiльше

  Папа закликав молитися, щоб для України “відкрилися шляхи миру”

  Папа Франциск вкотре закликав молитися за Україну. Ці слова Понтифік скерував у посланні до учасників міжрелігійної зустрічі “Відважність миру”, яку організувала спільнота святого Егідія у Берліні. Відтак Папа нагадав віруючим про обов’язок молитися.

  Про це передає Vatican.news.

  «Просімо, щоб відкрилися дороги миру, особливо для дорогої і багатостраждальної України. Зберігаймо уповання на те, що Господь завжди чує сповнений болю крик своїх дітей. Вислухай нас, Господи!», – підкреслив Франциск.

  Як підкреслив Глава Католицької Церкви, мужність миру особливим чином стосується вірян, перетворюючись у них в молитву, що підноситься до неба, випрошуючи те, що є неможливим на землі. «Не біймося стати жебраками миру, єднаючись з нашими сестрами і братами інших віросповідань, з усіма, хто не змирився з неминучістю війни. Я приєднуюся до вашої молитви за припинення воєн і від усього серця дякую вам за все, що ви робите», – пише він, наголошуючи на тому, що потрібно звалити «стіну неможливого, зведену розрахунками». «Це важко, але не неможливо. Це не є неможливим для віруючих, які живуть відвагою сповненої надії молитви. Але це також не повинно бути неможливим для політиків, для лідерів, для дипломатів», – наголошує Папа.

  Також у своєму посланні Папа пригадав також про конфлікти у Африці та Близькому Сході, а також у інших планетах. “Крок від стіни до окопу, на жаль, часто буває коротким”, – наголосив Понтифік.

  Тим часом, нагадаємо, що Митрополит Епіфаній зазначив, що лайка є гріхом, що руйнує душу і суспільство, а у Києво-Печерській лаврі відкрили виставку просто неба до 950-річчя Успенського собору.

  Найсвіжіше

  Популярне