Середа, 27 Вересня, 2023
Бiльше

  Священний Синод Грецької Церкви попереджає про дію в Греції «Саєнтологічної Церкви»

  Священний Синод Грецької Церкви опублікував повідомлення, в якому звернув увагу на діяльність «Саєнтологічної Церкви», яка діяла в Греції у формі асоціації під назвою «Центр прикладної філософії Греції».

  Як зазначається, у двох рішеннях грецького суду ця асоціація була охарактеризована як «організація з практикою, яка є небезпечною та шкідливою з медичної, соціальної та моральної точки зору», повідомляє orthodoxtimes.com

  “В останні роки вона діяла під іншими назвами і надавала на перший погляд нешкідливі послуги, такі як семінари з самовдосконалення або семінари для бізнесу”, – йдеться в повідомленні.

  Само собою зрозуміло, що жоден метод і жоден зовнішній вигляд соціального служіння не може змінити реальність, яку ілюструє рішення грецького правосуддя, що говорить про саєнтологію: “організацією, яка практикує небезпечні та шкідливі з медичної, соціальної та моральної точки зору практики”, – підсумовує Священний Синод.

  Нагадаємо, Грецька професорка заявила, що поведінка Москви створила кризу і низку розколів у світовому православ’ї. Також грецький богослов висловлював думку, що Архієпископ Албанії загруз в болоті “русского міра”.

  Найсвіжіше

  Популярне