П’ятниця, 29 Вересня, 2023
Бiльше

  Ватикан намагається виправдати слова Папи про «велику Росію»

  Очільник пресслужби Ватикану Маттео Бруні прокоментував останні скандальні заяви папи Римського. Він впевнений, що у словах Папи Римського не було звеличення імперіалістичної логіки.

  “У словах привітання, спонтанно сказаних деяким молодим російським католикам кілька днів тому, як випливає з контексту, Папа хотів підбадьорити молодих людей, щоб вони зберігали і просували позитивне і велике в російській культурно-духовній спадщині. Папа, безумовно, не мав наміру вихваляти імперіалістичну логіку і правителів, яких згадав, щоб вказати на деякі відповідні історичні періоди”, — цитує “Європейська правда” з посиланням на Vatican News.

  Нагадаємо, 25 серпня під час онлайн-виступу на Всеросійській зустрічі католицької молоді у Санкт-Петербурзі Франциск назвав росіян “нащадками великої росії святих, правителів Петра І, Катерини ІІ, тієї імперії — великої, освіченої, великої культури та великої людяності”. І закликав бути “сіячами насіння примирення”.

  На заяву вже відреагував Голова Конференції єпископів РКЦ в Україні. Також голова Конференції єпископів РКЦ в Україні відреагував на звернення Франциска до російської молоді.

  Найсвіжіше

  Популярне