Вівторок, 25 Червня, 2024
Бiльше

  Окупанти хочуть перетворити на військовий об’єкт храм баптистів на Запоріжжі

  Баптистську церкву в села Райнівка на Запоріжжі загарбники хочуть переробити на військові казарми. Представники окупаційної влади відвідали місцеву громаду Міжнародного союзу церков євангельських християн-баптистів (МСЦ ЄХБ), анонсуючи намір розмістити на їхній території військових.

  Про це повідомляє “Слово про слово”.

  Ситуація стає ще більш серйозною, зважаючи на те, що ця громада вже багато років є активною у соціальному житті регіону. “Просимо всіх дітей Божих волати в молитві до Бога, щоб Він зберіг нас і дав нам мудрості,” – говориться в офіційному зверненні телеграм-каналу Новини та архів МСЦ ЄХБ.

  Попередньо, з 16 по 19 серпня в селі проходило молодіжне спілкування, під час якого територію вже відвідували загарбники, які перевіряли паспорти та оглядали приміщення. Пізніше, 21 серпня, туди приїхала окупаційна поліція, що додатково підвищує рівень тривоги серед місцевих жителів.

  Громада МСЦ ЄХБ закликає всіх небайдужих до молитви за мудрість і захист в ці непрості часи.

  Нагадаємо, митрополит Епіфаній в Бучі помолився за убитих окупантами мирних мешканців. Також окупанти продовжують утиски за релігійною ознакою в Криму, повідомляє омбудсмен.

  Найсвіжіше

  Популярне