Субота, 24 Грудня, 2022
Бiльше

  Митрополит Епіфаній відвідав Центральний госпіталь МВС України

  Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 21 грудня  відвідав Державну установу «Головний медичний центр Міністерства внутрішніх справ України». Предстоятель ПЦУ звершив у храмі на честь святого великомученика Юрія Переможця, що розташований на території шпиталю, молебень за перемогу України над агресором та зцілення поранених захисників Батьківщини, повідомляє пресслужба ПЦУ.

  Разом з митрополитом Епіфанієм молилися настоятель храму протоієрей Дмитро Денис, священник храму Сергій Овчарук, начальник шпиталю Василь Коробка, його перший заступник Валентин Волоха, запрошені капелани й численні лікарі та співробітники медичної установи.

  Також предстоятель ПЦУ возніс особливу молитву до Господа в час, коли Батьківщина в небезпеці, звернувся до присутніх зі словом та відзначив Василя Коробку й співробітників Головний медичного центру МВС України церковними нагородами.

  «Ви як лікарі маєте свій вельми важливий медичний фронт. Адже зараз багато наших захисників – новітніх героїв, які зазнали поранень і потребують лікування. І саме через вас, ваші знання й професійні вміння Господь допомагає їм. Тож ви проявляєте любов до ближніх, про яку заповідав сам Спаситель. Якщо усі ми об’єднаємося у цій любові й щиро робитимемо усе від нас залежне, то незабаром побачимо перемогу та настання справедливого миру», – зазначив Епіфаній

  Окрім того, митрополит Епіфаній передав для шпитального храму антимінс, що засвідчує, що відтепер він перебуває у лоні ПЦУ.

  Нагадаємо, митрополит Епіфаній привітав діток з днем святого Миколая Також митрополит Епіфаній зустрівся з очільником Верховного Суду.

  Найсвіжіше

  Популярне