Середа, 28 Лютого, 2024
Бiльше

  Українська православна парафія Всіх Святих у Нью-Йорку відзначає 60-ту річницю

  9 липня 2022 року Божого, в суботу, у Храмі Всіх Святих, що знаходиться в Манхеттені, на 11 вулиці, відбулась урочиста святкова Літургія, яку очолили митрополит Антоній та архієпископ Даниїл.

  Про це повідомляє сайт УПЦ США.

  Богослужіння та святкування відбувались з нагоди відзначення 60-тої річниці парафії Всіх Святих, м. Нью Йорк та 20 річниці, від дня священичої хіротонії, настоятеля – отця Віталія Павликівського.

  Також відзначали ще одну чудову подію – успішне завершення  масштабного проєкту – генерального ремонту церковного залу, завдяки зусиллям Братства Святого Володимира, при храмі, та небайдужих парафіян і жертводавців. Після освячення відновленого приміщення, відбувся святковий обід, на якому було зібрано $1200 на допомогу ЗСУ.

  «Щиро дякуємо  усім, хто долучився до ремонту, а саме: братству св. Володимира, сестринству Пречистої Діви Марії та всім парафіянам і жертводавцям!», – зазначили на сайті УПЦ США.

  Нагадаємо, архієпископ УПЦ США відвідав церковний шкільний табір в Пенсільванії (США). Також УПЦ США надала допомогу українським 118 лікарням на суму 6 млн доларів США.

  Найсвіжіше

  Популярне