Середа, 25 Травня, 2022
Бiльше

  “Православні” російські окупанти вдались до послуг ворожки, щоб захиститись від ЗСУ

  Російські пропагандисти завжди люблять говорити: “русский значіт православний”. Цього разу “православні” русскі окупанти вдались до не православних методів. Зокрема заказали “захист” від куль у ворожок.

  Про це йдеться у перехоплених СБУ розмовах.

  Один з рашистів, знаходячись під Харковом, телефонував своїй матері та просив її влаштувати йому, так би мовити, “додатковий захист” на полі бою. Йдеться про “спеціальний обряд”, який має провести ворожка, щоб рашиста оминали українські снаряди, які, за його ж словами, з кожним днем б’ють все точніше й точніше.

  “В окопах сидим, к нам прям в окопы уже залетают, это жесть. Они короче с каждым днем все точнее и точнее бьют”, – каже рашист.

  Окупант також зазначає, що задля посилення свого захисту має й спеціальну (мабуть, протикульову) стрічку: “Да я уже завязал ее вокруг пояса… георгиевскую ленточку там, обмотался, все получил”.

  А тим часом у СБУ нагадують: “Ми звертаємося до російських загарбників та їхніх родичів: не треба робити обрядів на виживання. Краще забирайтеся геть з України – так збережете своє життя”.

  Нагадаємо, СБУ викрила в Україні ще низку зрадників і колаборантів. Також в УПЦ МП сумують через затримання СБУ проросійського пропагандиста Яна Таксюра.

  Найсвіжіше

  Популярне