Створення нової родини, єднання двох люблячих сердець, благословення на щасливе й довге сімейне життя отримали 8 березня нацгвардійці Олена та Олександр прямо на бойових позиціях, – повідомляє православна Церква України.
У ПЦУ запевнили, що Життя триває і нехай воно зараз дуже складне, непередбачуване і точно не таке, про яке мріялося, але воно продовжується і тому має нести світло та надію.
Благословив молодят на щасливе та сповнене Божою милістю життя військовий капелан протоієрей Василь Андрійчук, засвідчив факт шлюбу командир військової частини. Сьогодні головне, що в серцях молодят голосно і радісно говорить ЛЮБОВ.
«Мирного неба вам над головою, родинного щастя, долайте разом всі випробування та майте щасливе продовження у дітках, дорогі молодята!», – підсумували в ПЦУ.
Нагадаємо, предстоятель ПЦУ відвідав поранених українських воїнів у шпиталі. Також митрополит Епіфаній відвідав блокпости, де чергують захисники України і підтримав бойовий дух захисників.
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2022/03/275071512_4952258828183552_2884826108803101860_n.jpg?resize=683%2C683&ssl=1)
![](https://i0.wp.com/df.news/wp-content/uploads/2022/03/275430026_4952260268183408_3587664959427008986_n.jpg?resize=696%2C696&ssl=1)