Понеділок, 23 Травня, 2022
Бiльше

  Архієпископ Америки: Московський патріархат дотримується команд і лінії Кремля

  Єрарх Вселенського патріархату Архієпископ Америки Елпідофор висловив підтримку українському народу під час свого візиту до Посла України в США. Згідно з його дописом у соцмережах, він зустрівся з Надзвичайним і Повноваженим послом України у Сполучених Штатах Америки Оксаною Маркаровою, щоб висловити «нашу підтримку, як християни, як греки та як американці, народу України, який страждає від російського імперіалізму, який проявляється на всіх рівнях: військових, економічних, енергетичних ресурсах, а також Церкві».

  Про це повідомляє orthodoxtimes.com

  Архієпископ Елпідофор прокоментував останні кроки РПЦ: «замість того, щоб підтримувати сестер і братів України, Московський Патріархат слухняно дотримується наказів Кремля і його лінії, роз’єднуючи Православ’я по всьому світу та скандалізуючи Народ Божий від України до Африки, і навіть так далеко, як Корея».

  Архієпископ вітає недавню заяву представника Держдепартаменту, що засуджує «зловмисні зусилля Кремля інструменталізувати православну ідентичність», а також позицію уряду США.

  Також архієпископ Америки Елпідофор засудив церковний імперіалізм Кремля і висловив підтримку народу України.

  Найсвіжіше

  Популярне