Четвер, 20 Січня, 2022
Бiльше

  ПЦУ зростає. У грудні Українська Церква освятила близько десятка храмів і місць під храми

  «Цього місяця було освячено нові храми та місця під будівництво церков. Слава Богу за все», – пише архімандрит Софроній Чуприна, який наводить список храмів чи місць під храми які були освячені Православною Церквою України.

  1. 1 грудня єпископ Житомирський Паїсій при військовий частині А 1979 м. Чуднів освятив нову каплицю на честь вмч. Георгія Побідоносця.
  2. 1 грудня єпископ Житомирський Паїсій в Чуднівському благочинні звершив чин освячення місце під будівництво храму на честь преподобних отців Києво-Печерських.
  3. 3 грудня митрополит Іоан (Яременко) у військовій частині 4167 у місті Сміла освятили новозбудовану каплицю на честь благовірного Петра Калнишевського Сагайдачного.
  4. 6 грудня архієпископ Чернігівський Євстратій у військовому навчальному центрі «Десна» звершив освячення каплиці на честь благовірного князя Ярослава Мудрого.
  5. 6 грудня у місті Вугледар Донецької області митрополит Донецький і Маріупольський Сергій освятив хрест, наріжний камінь та місце під будівництво нового храму.
  6. 9 грудня у військовій частині А3177 митрополит Іоан (Яременко) освятив каплицю на честь святого великомученика Георгія Переможця.
  7. 18 грудня Митрополит Київський і всієї України Епіфаній звершив чин освячення храму в с. Хотів на Київщині.
  8. 18 грудня єпископ Херсонський і Каховський Борис очолив чин освячення храму на честь святого архистратига Божого Михаїла у с. Шевченко Скадовського району Херсонської області.
  9. 18 грудня 2021 архієпископ Вишгородський Агапіт звершив чин освячення храму та Божественну літургію у храмі Покрови Пресвятої Богородиці в с. Фастівка на Київщині.
  10. 25 грудня в обителі на честь Воскресіння Христового в Урочищі Гурби звершено закладку храму на честь преподобного Онуфрія Великого.
  11. 26 грудня архиєпископ Тернопільський і Кременецький Нестор в Бучацькому благочинні звершив освячення й закладення наріжного каменя храму на честь всіх святих землі Української.

  Найсвіжіше

  Популярне