Вівторок, 18 Січня, 2022
Бiльше

  У Гурбинському монастирі постане ще один храм

  День пам’яті святителя Спиридона Тримифунського, є особливим для Свято-Воскресенського монастиря в урочищі Гурби, адже один із храмів який зараз будується в обителі, носитиме ім’я в честь цього святого.

  Про це пише сайт ПЦУ. 

  Тож 25 грудня 2021 року, з нагоди свята і на запрошення архієпископа Рівненського і Острозького Іларіона богослужіння в обителі очолив митрополит Львівський і Сокальський Димитрій. Владиці Димитрію співслужив єпископат Православної Церкви України: митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Чернівецький і Хотинський Герман, архієпископ Тернопільський і Бучацький Тихон, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Володимир-Волинським і Турійський Матфей та єпископ Хмельницький і Кам’янець-Подільський Павло. Також архієреям співслужило духовенство – намісник монастиря архімандрит Онуфрій (Ляда), насельники монастиря та духовенство, яке прибуло з Рівненської, Львівської та Тернопільської єпархій.

  На Малому вході, з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, братія монастиря була удостоєна чергових священничих нагород.

  Після прочитання Євангелія з проповіддю до вірян звернувся митрополит Львівський і Сокальський Димитрій, який розповів про життя святителя Спиридона Тримифунтського.

  За богослужінням була піднесенні молитва за українських воїнів які захищають Україну, та за припинення епідемії коронавірусу.

  Після закінчення богослужіння, з благословення Блаженнійшого Митрополита Епіфанія, архімандрит Онуфрій був удостоєний особливої монашої нагороди – права носіння дерев’яного жезла.

  Також було здійснено чин закладання капсули під будівництво майбутнього храму на честь преподобного Онуфрія Великого.

  Закінчились богослужіння уставним многоліттям.

  Найсвіжіше

  Популярне