Середа, 13 Липня, 2022
Бiльше

  В Єгипті українська мова стала обов’язковою для готелів

  У всіх нових та оновлених музеях Єгипту будуть українські аудіогіди, а для туристів з України запустять гарячу лінію українською.

  Про це заявив Халед Аль-Анані, міністр туризму та старожитностей Єгипту.

  Уряд дав розпорядження працівникам туристичної галузі, аби українською, наприклад, дублювати інформаційні матеріали в готелях, передає Chas News.

  Також Єгипет зацікавлений в українськомовному персоналі. І вже незабаром запрацює туристична гаряча лінія, де теж використовуватимуть українську, пообіцяли у єгипетському уряді.

  «Туристи люблять, коли вони отримують послуги українською мовою в готелях…Після мого повернення ми попросили готелі використовувати українську всюди, де це можливо. Зараз також Єгипетська агенція з промоції туризму робить гарячу лінію для мандрівників, де буде українська мова. І вона запрацює дуже скоро. Українці зможуть телефонувати і спілкуватися рідною мовою вже незабаром», — повідомив Аль-Анані.

  28 червня офіційна служба підтримки Apple перейшла в Україні на українську мову — відтепер при зверненні в Apple Support українські користувачі продуктів та сервісів компанії можуть отримати консультацію українською мовою.

  Найсвіжіше

  Популярне