Субота, 20 Липня, 2024
Бiльше

  РПЦ втрутилася у Чорногорію і підтримала сербів (відео)

  Російська православна церква (РПЦ) підтримала Сербську православну церкву. Російська церква засудила прийнятий нещодавно Чорногорією закон про націоналізацію усіх релігійних будівель побудованих після 1918 року.

  Про це йдеться в сюжеті ТСН.

  За словами чорногорських урядовців, закон повністю відповідає міжнародним нормам, але найпопулярнішу у Чорногорії Сербську православну церкву обурив. Справа в тім що більшість православних парафій у Чорногорії зараз належать церкві іншої країни – Сербській православній церкві.

  Дружня до Москви конфесія свого часу відмовилася визнавати Православну Церкву України, і нині за неї вступається відомство патріарха Кирила.

  Заблоковані дороги, сотні протестувальників і навіть зіткнення – так у Чорногорії реагують на закон про свободу віросповідання. У Сербській церкві документ вважають дискримінаційним, нібито його мета захопити майно організації, і виводять на вулиці парафіян.

  У Москві, повторюючи брехню, якою лякали Україну, твердять, що після ухвалення закону майно Сербської православної церкви може отримати Чорногорська православна церква.

  Найсвіжіше

  Популярне