Вівторок, 28 Листопада, 2023
Бiльше

  Різдво об‘єднує християн незалежно від календаря: Епіфаній привітав зі святом

  Предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній привітав з Різдвом за григоріанським календарем.

  Про це йдеться на офіційній Facebook-сторінціпредстоятеля ПЦУ.

  “Найщиріші вітання нашим братам і сестрам з інших Помісних Православних Церков та християнам латинського обряду, які святкують сьогодні подію Різдва Господа нашого Ісуса Христа! Як християни, члени Єдиної, Святої, Соборної і Апостольської Церкви Христової ми радіємо разом з вами і передаємо найтепліші побажання, а також засвідчуємо свою сердечну близькість і братню любов.

  Понад два тисячоліття минуло з того часу, як Ангел Господній сповістив пастирям звістку про народження Спасителя, але досі радість від неї не змарніла. Більше того – й далі, через сотні, тисячі років ця радість Різдва Христового не втратить свого значення, адже це – подія, що відбулася один раз в історії, проте яка має силу у вічності. Це величний вияв милості Божої до грішного людства, бо Єдинородний Син Божий – Господь наш Ісус Христос – заради нас, людей, і заради нашого спасіння зійшов з небес. Він спрямував нас на шлях добра й любові, благочестя й правди. Христос в давнину народився у Вифлеємі, але з того часу Він приходить для нових і нових поколінь, являючи себе в серці кожного з нас, даруючи нам віру, любов і надію”, – написав Епіфаній.

  Він також зазначив, що Різдво Христове – це те, що об’єднує усіх християн, незалежно від календаря, країни проживання чи національності.

  “Тож нехай світло цього великого свята долає усі перепони і непорозуміння між людьми, прикрашає душі чеснотами християнського благочестя, а серця й вуста єднає спільною подячною молитвою!”, – побажав християнам предстоятель ПЦУ.

  Найсвіжіше

  Популярне