Неділя, 19 Травня, 2024
Бiльше

  Предстоятель ПЦУ відвідав Ставропігійний центр Вселенського патріархату в Шамбезі

  10 квітня за згодою Вселенського патріарха Варфоломія під час свого перебування в Женеві (Швейцарія) Предстоятель ПЦУ митрополит Київський і всієї України Епіфаній відвідав Ставропігійний центр Вселенського Патріархату в Шамбезі. Єрарха супроводжував заступник голови Управління зовнішніх церковних зв’язків ПЦУ митрополит Білоцерківський Євстратій.

  Про це повідомляє офіційний сайт ПЦУ.

  Предстоятеля ПЦУ зустрів митрополит Швейцарський Максим з духовенством та відповідальними працівниками центру. «З радістю вітаємо Ваше Блаженство у Шамбезі, для нас це велика честь і радість приймати Предстоятеля Православної Церкви України тут», – підкреслив владика Максим.

  Далі протягом тривалої розмови митрополит Максим розповів митрополиту Епіфанію про історію та діяльність Ставропігійного центру Вселенського Патріархату в Шамбезі. Окрім цього, йшлося про подальший розвиток двосторонньої співпраці для духовної опіки православними українського походження, які перебувають у Швейцарії.

  «Ми маємо тут та в Цюріху громади, де звершуються служби українською мовою», – зазначив митрополит Швейцарський.

  Розмова завершилася обміном пам’ятними подарунками. Після цього Предстоятель ПЦУ відвідав храм Ставропігійного центру та каплицю, де моляться франкомовна й україномовна громади. На завершення візиту Митрополит Епіфаній помолився біля могили будівничого центру в Шамбезі спочилого митрополита Швейцарського Дамаскіна та виголосив йому «Вічну пам’ять».

  Нагадаємо, митрополит Епіфаній відвідав Посольство України в Швейцаріїє. Також делегація ПЦУ зустрілась із представниками Колегіуму Орієнтале в Айхштеті.

  Найсвіжіше

  Популярне