Середа, 17 Квітня, 2024
Бiльше

  Митрополит Йосиф про створення нових єпископств у Великобританії: Для нас це радість

  Митрополит Західної і Південної Європи Йосиф висловив подяку Синоду і патріарху Даниїлу за нещодавнє створення двох єпископатів Великобританії, Ірландії та Ісландії і запевнив, що завдяки цим новим структурам буде оптимізовано душпастирську опіку в регіоні.

  Про це повідомляє сайт Румунської Церкви.

  “Від імені Митрополичого Синоду дякуємо Священному Синоду та Блаженнішому Патріарху Даниїлу за підтримку та заохочення. Це рішення Синоду є радістю для нас і ми впевнені, що зі створенням нових єпископств ми оптимізуємо душпастирство в регіоні”, – сказав Архиєпископ Йосиф в інтерв’ю “Базиліці”.

  Ця заява з’явилася після того, як Синод Румунської Православної Церкви на своєму робочому засіданні в четвер прийняв рішення про створення Румунської Православної Єпархії Великобританії з центром у Лондоні та Румунської Православної Єпархії Ірландії та Ісландії з центром у Дубліні.

  Новостворені єпископства увійдуть до складу Румунської Православної Митрополії Західної та Південної Європи, яка складається з Архієпископії Західної Європи та єпископств Італії, Іспанії та Португалії, Великобританії, Ірландії та Ісландії.

  Архієрей  звернувся до румунів у Великобританії, Ірландії та Ісландії і привітав їх з цим “духовним бажанням”, заснованим на їхній місії та жертовності.

  Нагадаємо, Румунський патріарх Даниїл закликав до смирення та щирого покаяння.

  Найсвіжіше

  Популярне