Неділя, 21 Липня, 2024
Бiльше

  Архієпископ УГКЦ Святослав привітав президента Світового конгресу українців із новою каденцією

  Блаженніший Святослав привітав президента Світового конгресу українців Павла Ґрода і нову Раду директорів, які, згідно з рішенням XII Конгресу, очолюватимуть СКУ наступні чотири роки.

  XII Конгрес СКУ відбувся в неділю, 22 жовтня. Одним із актуальних питань на ньому було обрання нового керівництва. У Конгресі взяли участь близько 300 делегатів і гостей із 30 країн світу. Президентом переобрали Павла Ґрода, який очолював СКУ останні п’ять років. Обрали і нову Раду директорів. Про це повідомляє Департамент інформації УГКЦ.

  «Час Вашого урядування був нелегким, адже на нього припала і пандемія коронавірусу, і повномасштабна війна, яку розв’язала росія супроти України», — написав Блаженніший Святослав у листі.

  Глава УГКЦ зазначив, що вибір на ще одну каденцію є свідченням великої довіри. «Завдання, які стоять перед Вами, викристалізовуються обставинами війни — порятунок тих, хто страждає, відбудова того, що знищено, і незмінно впродовж десятиліть — збереження і збагачення української ідентичності. Зичу Вам сил і натхнення на наступну каденцію. Щиро вірю, що здобутий досвід дасть Вам можливість мудро організовувати свою роботу. Як вже бувало в історії, Україна опинилася в горнилі випробувань, тому сьогодні кожне слово в її обороні може рятувати її нарівні зі зброєю», — зауважив архієпископ Святослав.

  Відтак запевнив Павла Ґрода, що завжди буде відкритим до всіх ініціатив, спрямованих на добро нашого народу і уділив благословення.

  Найсвіжіше

  Популярне