Субота, 18 Травня, 2024
Бiльше

  Президент України зустрівся духовними лідерами єврейської громади

  Президент України Володимир Зеленський напередодні Рош га-Шана зустрівся з представниками єврейського духовенства та військовослужбовцями єврейської національності. Глава держави подякував за підтримку, яку надають єврейські громади в час повномасштабного російського вторгнення.

  “Ви мені показали список – з яких міст ви приїхали сьогодні до Києва, де ви підтримуєте під час війни, в такий складний час, гуманітарно підтримуєте, максимально підтримуєте, підтримуєте, як можете, людей, звичайних людей. Я хочу вам подякувати за цю допомогу. За те, що залишаєтеся в Україні”, – сказав Володимир Зеленський, цитує ДЕСС. 

  Президент висловив подяку представникам єврейських громад, які розповідають людям у світі правду про наслідки російської агресії в Україні і привітав учасників зустрічі з прийдешнім святом Рош га-Шана.

  Представники єврейського духовенства подякували Главі держави за зустріч напередодні Рош га-Шана й передали йому символічну менору. Віцепрезидент Федерації єврейських громад України рабин Рафаель Рутман протрубив у ритуальний ріг шофар.

  У межах зустрічі зібралися представники української єврейської громади поінформували президента про роботу єврейських громад в Україні під час повномасштабного російського вторгнення, зокрема щодо надання гуманітарної та доброчинної допомоги постраждалим українцям. Крім того, наголошувалося на участі єврейських організацій у відбудові України.

  Президент вручив українським військовослужбовцям ордени «За мужність» ІІ та ІІІ ступенів. У зустрічі, що відбулася, також взяв участь Голова Державної служби України з етнополітики та свободи совісті Віктор Єленський.

  Нагадаємо, Вселенський патріарх зустрівся з президентом парламенту Естонії. Також президент Литви порадив главі Католицької Церкви виваженіше говорити про Росію.

  Фото: ДЕСС
  Фото: ДЕСС

  Найсвіжіше

  Популярне