П’ятниця, 29 Вересня, 2023
Бiльше

  Папа закликав жертвувати серпневі паломництва за Україну

  Закінчуючи свої вітання наприкінці загальної аудієнції в середу, 9 серпня, своє заключне привітання папа Франциск скерував до молоді, хворих, похилих віком і молодят.

  Про це повідомляє vaticannews.va

  Папа нагадав, що цього дня було свято святої Терези Бенедикти від Хреста (Едіт Штайн), діви і мучениці, Покровительки Європи, побажавши, щоби «її свідчення спонукало докладати зусилля на користь діалогу й братерства між народами та проти будь-якої форми насильства та дискримінації». «Її заступництву, – сказав на завершення він, – ввіряю дороге населення України, щоби воно змогло якнайшвидше наново віднайти мир».

  Про «дорогу й багатостраждальну Україну» Франциск також згадав, вітаючи польських прочан, яким він спочатку подякував за молитовний супровід під час Апостольської подорожі в Португалію.

  «Цього місяця багато з вас здійснюють паломництва на Ясну Гору та до інших Марійських святинь, тому довіряю вам прагнення, яке ношу в своєму серці: прагнення миру в усьому світі. Піднесіть його Тій, Яка є Царицею Миру. Випросіть цей безцінний дар, особливо для дорогої і стражденної України», – мовив він.

  Найсвіжіше

  Популярне