Неділя, 14 Липня, 2024
Бiльше

  В мережі запрацював вебресурс для співпраці українських перекладачів Святого Письма

  Перекладацька група EUM запускає онлайн-платформу eum.org.ua, присвячену Об’єднавчому українському перекладу Святого Письма.

  Про це повідомляє Місія Ставропігія Вселенського Патріархату в Україні.  

  Пропонований вебресурс – майданчик для ознайомлення, діалогу та співпраці в межах апробації новітнього українського богослужбового перекладу, виконаного з грецької.

  Сайт містить детальну інформацію про джерела та принципи перекладу, перекладачів і можливості співпраці, а також – про друковані й електронні (з можливістю безкоштовного завантаження) видання з текстами новітнього перекладу.

  Перекладачі мають сподівання, що цей український переклад принесе користь усій повноті Церкви, стане поштовхом для об’єднання, спільної праці та діалогу юрисдикцій задля створення одного варіанту Святого Письма в перекладі українською, який би став однаково авторитетним для всіх.

  Раніше ми писали, що передано до друку друге видання богослужбового Євангелія у форматі “а́пракос”.

  Перше видання презентували 27 січня 2023 у Ставропігії Вселенського Патріархату в Україні. Видання було надруковане накладом 1000 примірників для безоплатного розповсюдження за фінансової підтримки Української православної Церкви в США (Вселенський Патріархат). Його передавали військовим капеланам і україномовним православним громадам закордоном.

  Це перше за кілька століть Євангеліє-а́пракос українською – є новим вдосконаленим перекладом з грецької, видане в православному середовищі для богослужбового вжитку за прикладом елінської літургійної традиції.

  Найсвіжіше

  Популярне