П’ятниця, 14 Червня, 2024
Бiльше

  Трохи терпіння. Українці прославлятимуть Бога рідною мовою в єдиній церкві, – Епіфаній про перехід лавр до ПЦУ

  Києво-Печерська і Почаївська лаври, які наразі перебувають під юрисдикцією Української православної церкви (що в єдності з Московським патріархатом), долучаться до єдиної Православної церкви України.

  У цьому переконаний предстоятель Православної церкви України, митрополит Київський і всієї України Епіфаній. Про це він заявив під час спілкування з журналістами, повідомляє Укрінформ.

  “Ми маємо уже визнану українську православну церкву. Згідно з соціологічними опитуваннями, ми знаємо, що тільки 4% населення України підтримують російську православну церкву. Цей процес переходу до єдиної Православної церкви України є незворотнім. Потрібно трішки потерпіти”, – сказав Епіфаній.

  За його словами, Києво-Печерська, Почаївська лаври та інші православні храми, які поки що пребувають під юрисдикцією РПЦ, долучаться до єдиної Православної церкви України.

  “Українці всі разом будуть прославляти Бога своєю рідною мовою в єдиній церкві, служити інтересам українського народу та української держави”, – наголосив митрополит.

  Найсвіжіше

  Популярне