П’ятниця, 14 Червня, 2024
Бiльше

  В одній із міськрад Львівщини заборонили діяльність УПЦ (МП)

  19 квітня, депутати Самбірської міської ради проголосували за заборону діяльності Української православної церкви (в єдності з МП) на території громади. Підставою для цього стало те, що, на думку обранців, УПЦ МП становить загрозу державному суверенітету України.

  Про це повідомляє Львівська мануфактура новин.

  «На підставі пунктів 1, 2 цього рішення заборонити діяльність юридичної особи – Релігійної громади Української православної церкви…, яка зареєстрована за адресою: Львівська область, м.Самбір, вул.Перемишильська, 25А як структурного підрозділу Української православної церкви, яка має церковно-канонічний зв’язок з московським патріархатом (російською православною церквою) …», – йдеться в рішенні сесії.

  Відповідне звернення депутати скерували до Верховної Ради України.

  Нагадаємо, раніше Рівненська облрада проголосувала за заборону діяльності УПЦ (МП). Також Депутати Львівської обласної ради під час засідання 29 листопада 2022 року ухвалили рішення про «необхідність заборони діяльності релігійних організацій (об’єднань) Української православної церкви (Московського патріархату)» на території Львівської області. Аналогічне рішення прийняла Хмельницька облрада.

  Найсвіжіше

  Популярне