Субота, 25 Травня, 2024
Бiльше

  РНБО відреагувала на відео священників УПЦ (МП) з Києво-Печерської лаври

  Відеозвернення щодо Києво-Печерської Лаври, яке записали священники Української православної церкви Московського патріархату, є черговою маніпуляцією кремля.

  Цю тему відразу підхопили проросійські ЗМІ й підносять її під виглядом гоніння канонічної православної церкви. Все було зроблено так, що аудиторія повинна самостійно дійти висновку, начебто «священна війна» неминуча.

  Про це повідомили в Центрі протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони.

  Також наголошується, що колишній настоятель Києво-Печерської лаври митрополит Павло (Лебідь) раніше запустив фейк щодо хрестів на Трапезному храмі Лаври, які начебто потемніли «через богослужіння горе-українців», маючи на увазі Православну Церкву України.

  Таким чином бачимо, що кремль вміло маніпулює темою церкви, виставляючи своїх підлеглих в ролі жертви. А також використовує дану тему для нагнітання ситуації та збільшення аудиторії прихильників, які підуть «рятувати» православних українців, — наголосили в РНБО.

  На зображенні може бути: одна або кілька осіб та текст

  Нагадаємо, Павло (Лебідь) заявляв, що ченці УПЦ (МП) не виселятимуться з Києво-Печерської лаври, «оскільки живуть на цій території багато років».

  Найсвіжіше

  Популярне