Понеділок, 23 Січня, 2023
Бiльше

  Папа: молячись за єдність християн, молімося також за мир в Україні

  Папа Франциск нагадав про тривання Тижня молитов за єдність християн, закликавши також пам’ятати в молитвах про український народ.

  Про це повідомляє vaticannews.va

  «У ці дні, коли зокрема молимося за повну єдність між усіма християнами, не забуваймо, будь ласка, молитися за мир для мученицької України. Нехай же Господь втішить і підтримує цей народ, який багато страждає. Він багато страждає…» – сказав папа Франциск, перед тим як попрощатися з паломниками, які в неділю, 22 січня 2023 р., прийшли на площу Святого Петра у Ватикані, щоби помолитися разом з ним молитву «Ангел Господній».

  Як він це робить вже протягом 11 місяців, щонедільну зустріч з вірянами Франциск завершив закликом, присвяченим Україні.

  Нагадаємо, що від 18 до 25 січня триває Тиждень молитов за єдність християн. В Україні захід відбувся в головному соборі УГКЦ.  У Римі він традиційно завершується екуменічним богослужінням в базиліці святого Павла за мурами, яке очолює єпископ Риму.

  Цього року завершення цього молитовного періоду буде особливим чином позначене українською присутністю, оскільки саме в ці дні візит до Ватикану здійснить Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій.

  Найсвіжіше

  Популярне