Четвер, 20 Червня, 2024
Бiльше

  СБУ обшукала УПЦ (МП) на Полтавщині, щоб запобігти підривній діяльності РФ в Україні

  Співробітники Служби безпеки України проводять контррозвідувальні (безпекові) заходи на об’єктах УПЦ (МП) у Полтавській області, щоб запобігти підривній діяльності російських спецслужб у нашій державі.

  Йдеться про Мгарський Спасо-Преображенський чоловічий монастир Полтавської та Миргородської єпархії УПЦ в єдності з Московським патріархатом та єпархіальне управління Кременчуцької та Лубенської єпархії УПЦ МП, повідомили у пресслужбі СБУ.

  Враховуючи збройну агресію рф, дані заходи проводяться у тому числі для унеможливлення використання релігійних громад як осередку «русского мира» та убезпечення населення від провокацій і терористичних актів.

  За безпосередньої участі представників церкви правоохоронці проводять огляд території та приміщень для виявлення осіб, які можливо причетні до протиправної діяльності на шкоду державному суверенітету України, та предметів, заборонених до обігу.

  Нагадаємо, СБУ оприлюднила «церковний список» санкцій РНБО. Також чернівецький архієрей УПЦ (МП), в якого СБУ проводила обшуки, помолився з архієреєм РПЦ в Молдові.

  Найсвіжіше

  Популярне