Середа, 29 Травня, 2024
Бiльше

  Делегати РПЦ зустрілися із коптами у Німеччині. Обговорювали втручання в Александрійську Церкву?

  Голова Відділу зовнішніх церковних зв’язків московського патріархату митрополит Волоколамський Антоній і члени делегації РПЦ в Карлсруе, Німеччина, зустрілися з делегацією Коптської Церкви під час 11-ї Асамблеї Всесвітньої Ради Церков.

  Зустріч відбулася в готелі поруч із приміщеннями Асамблеї, де зупинилися більшість делегацій Церков, але не російська, передає Orthodox Times.

  Згідно з повідомленням Відділу зовнішніх церковних зв’язків московського патріархату, представники двох Церков обговорили питання подальшого розвитку їхніх відносин і питання, пов’язані з роботою Всесвітньої Ради Церков.

  Наприкінці червня Коптська Церква передала у безоплатне користування “Екзархату РПЦ в Африці” храм великомученика та чудотворця Міни та папи Кирилоса VI (“Мар-Міна”) у Гізі.

  Патріарх Александрійський і всієї Африки Феодор різко відповів коптському патріарху Тевадоросу II на рішення останнього передати РПЦ храм в Каїрі для літургійних потреб російських православних. У листі до коптського патріарха Александрійський патріарх висловив своє розчарування цим кроком, що є “прямим втручанням у серйозні внутрішні справи Православної Церкви”.

   

  Найсвіжіше

  Популярне