Неділя, 18 Вересня, 2022
Бiльше

  Запрацював паломницький центр ПЦУ

  Враховуючи прагнення вірян відвідувати християнські святині задля посиленої молитви за перемогу України над російським агресором та настання справедливого миру, розпочинає свою діяльність Паломницький Центр ПЦУ.

  Про це повідомили на сайті ПЦУ.

  Перша подорож «Паломництво миру до Святої землі» розпочнеться 21 вересня 2022 року, в день свята Різдва Пресвятої Богородиці, яка є Покровителькою Українського війська. Паломники вирушать до Ізраїлю, де відвідають Єрусалим, Віфлеєм, Назарет, Канну Галілейську, Йордан, Єрихон, Капернаум, гору Фавор, монастирі Юдейської пустелі, Середземне, Галілейське та Мертве море.

  Подорож триватиме 7 днів. За цей час віряни матимуть можливість піднятися на гору Спокус, де диявол спокушав Ісуса Христа й відвідати місцевий наскельний монастир, побувати у Каср Ель-Яхуд – місці хрещення Ісуса Христа та здійснити омовіння в водах Йордана з Благословенням. Також у програмі паломництва – Оливна гора, місце вознесіння Господнього, Гефсиманський сад, «Церква Всіх Націй», гробниця Богородиці, гора Фавор – місце Преображення Господнього, Канна Галілейська – місце першого чуда Ісуса Христа та багато інших святих місць.

  Православна Церква України запросили долучитися до цієї унікальної подорожі в нинішній, не менш унікальний для всього українського народу час, аби помолитися перед святинями, попросити Господа про нашу найшвидшу перемогу й досягнення справедливого миру. А також – про духовну підтримку й Боже благословення для всіх, хто постраждав і зазнав втрат під час цієї жорстокої російської агресії.

  Нагадаємо, афонський єромонах написав статтю про прибуття архієпископа Київського Епіфанія до Греції та тактику Російської Церкви.

  Найсвіжіше

  Популярне