Середа, 5 Жовтня, 2022
Бiльше

  Повне роззброєння, демілітаризація та денацифікація, – військовий капелан ПЦУ про сценарій перемоги над росією

  Військовий капелан ПЦУ Сергій Дмитрієв розповів, які правила потрібно буде встановити для росії після перемоги України, аби убезпечити українців від можливої повторної агресії.

  Про це він розповів у програмі «Різні люди».

  «При таких невиконаних планах росії (щодо окупації українських територій, – Ред.), є вірогідність, що вони можуть почати робити більше ракетних атак», – зазначив Сергій Дмитрієв.

  За словами священнослужителя, плани росії з кожним провалом стають все менш амбіціозними, а з кожною відмовою від якоїсь мети окупанти обурюються і намагаються компенсувати свої поразки ракетними ударами по українцям. Тому, на його думку, самий адекватний варіант після перемоги України – це встановлення демілітаризованої зони у прикордонних областях російської федерації.

  «Повне роззброєння, демілітаризація та денацифікація – все, що вони заявляли, треба застосувати саме по відношенню до росії», – сказав Сергій Дмитрієв.

  Як зазначив капелан, можливо остаточна перемога України станеться не зовсім скоро, але не слід розмишляти мірками часу, а треба розуміти, що ця війна ведеться за майбутнє та за існування України загалом.

  Найсвіжіше

  Популярне