Неділя, 14 Квітня, 2024
Бiльше

  Україна захищає себе. Тут гріха ніякого немає, – рабин Моше Реувен Асман

  Головний рабин України Моше Реувен Асман розповів як Тора пояснює виникнення війни та як це все пережити.

  Тора, як і Біблія для християн, має пояснення того, що і чому відбувається в нашому суспільстві та як це все пережити й подолати. Про це розповів в інтерв’ю Новини.LIVE головний рабин України Моше Реувен Асман.

  “Святе Письмо каже, що військо має бути з-поміж праведників. Як приклад — військо Царя Давида. Воно було маленьке, але перемагало всіх.

  І ми всі в цьому переконались. Російська армія— одна з найбільших у світі, але не може нічого, тому що українці вмотивованіші.

  “Виграє не великий і кучний, а маленький і спритний”. За Торою дуже важлива єдність. Ми бачимо, Росія об’єднала Україну. Ця єдність дуже важлива: готовність, самопожертва, люди не думають про себе, вони піклуються про інших.

  Виграє не великий і кучний, а маленькийі спритні

  За Торою зі злом не можна миритися. Є таке поняття, як “самооборона”. Якщо за тобою женеться людина з каменем, і зрозуміло, що вона хоче тебе вбити, ти маєш її вбити першим і врятувати собі життя. Це твій обов’язок.

  Україна захищає себе. Тут гріха ніякого немає, тому що гріх — це вбити умисно. Захист — це не гріх.

  За Торою, якщо вбивство умисне і є докази, то покарання — смертна кара. Коли людина вбила неумисно, то теж понесе певне покарання, але не таке суворе”, – пояснив рабин.

  Найсвіжіше

  Популярне