Неділя, 21 Квітня, 2024
Бiльше

  Митрополит УПЦ МП на Черкащині підтримує протистояння із українською владою

  13 липня митрополит УПЦ МП в Черкасах Феодосій (Снігірьов) зустрівся з парафіяльним активом Миколаївської релігійної громади у с. Кононівка Драбівського благочинного округу, де 2 липня цього року голова місцевої ОТГ Анатолій Куля не дозволив освятити храм УПЦ МП.

  Віряни УПЦ МП кажуть, що вони «незаслужено гнані» від місцевої влади, – передає сайт УПЦ МП. 

  Митрополит УПЦ МП Феодосій своєю чергою сказав слова підтримки і заявив, що відстоювання московського патріархату на Черкащині це є «стояння за віру та правду».

  Представники УПЦ МП написали заяви на дії голови Шрамківської ОТГ Анатолія Кулі, а також на дії майора Драбівського райвідділу поліції О. М. Кошового.

  За це митрополит УПЦ МП Феодосій (Снігірьов) вручив старості Свято-Миколаївської парафії в с. Кононівка Світлані Миколаївні Шемет відзнаку «за вірність», побажавши їй і всім парафіянам твердо триматися Московського патріархату, попри «гоніння влади».

  Раніше митрополит Черкаський УПЦ МП відзначив священиків, яких люди вигнали з храму. Також на Черкащині УПЦ МП роздала «медаль за вірність» священникам, які не приєднались до ПЦУ. Феодосій (Снігірьов) у Черкасах закладав капсулу у фундамент зі згадкою про московського патріарха Кіріла.

  Фото: УПЦ МП

  Найсвіжіше

  Популярне