Вівторок, 12 Липня, 2022
Бiльше

  Юраш: Зустріч Папи із Кірілом, це зустріч із адвокатом диявола

  Посол України у Ватикані Андрій Юраш запевнив, що робить усе, щоб зустріч московського патріарха Кіріла (Гундяєва) і папи Франциска не відбулась.

  «Глава Святого престолу говорить про можливу зустріч з Кірілом у вересні в Казахстані на полях генеральної асамблеї. Але ми, дипломати, робимо все можливе, щоб зустріч не відбулася: вона ні не принесе користі екуменічному діалогові, ні не додасть авторитету Апостольській столиці, бо йдеться про зустріч з адвокатом диявола», – сказав Юраш, передає Радіо Свобода.

  Він зазначив, що папа представляє сферу духовності, миру, любові і бажання знайти порозуміння між усіма, а йдеться про зустріч з тим, хто виправдовує убивство і бреше щоразу.

  «Папа не має шансів переконати адвокатську корпорацію пекла, чим є нині Російська православна церква. Ми щораз демонструємо, якими будуть іміджеві збитки для Святого престолу в контексті того, як реагувати на проблему любові і миру на тлі війни в Україні. Очевидно, є сторона, яка несправедливо страждає», – підкреслив Юраш.

  Посол України зауважив, що вся сила та любов має бути спрямована до України.

  Якщо зустріч і відбудеться, то її формат планують не двосторонній, як думалося і планувалося на 14 червня в Єрусалимі. «Це відбудеться у рамках участі в третій мультилатеральній події, де буде багато сторін-учасників», – пояснив посол.

  Нагадаємо, папа сподівається на поновлення угоди з Китаєм про призначення єпископів. Також Кардинал Ґаллаґер не виключає, що Папа в серпні може поїхати в Київ.

  Найсвіжіше

  Популярне