Вівторок, 12 Липня, 2022
Бiльше

  На Рівненщині заборонили забороняти російську церкву?

  У п’ятницю, 8 липня, під час сесії Рівненська міськрада повинна була розглянути питання про заборону діяльності московської церкви в Україні. Однак розгляд даного питання провалили.

  Як повідомив очільник Рівненської обласної військової адміністрації Віталій Коваль, міська рада Рівного вирішила “на період до припинення чи скасування воєнного стану встановити заборону (мораторій) на включення до порядку денного пленарних засідань ради та розгляд питань, проєктів рішень, заяв тощо, які роз’єднують суспільство, сіють між громадянами України протистояння, напруження та розбрат”, повідомляє GalInfo.

  Також Віталій Коваль одразу закрив коментарі під своїм Facebook-дописом через “заклики до міжетнічної ненависті, релігійних вбивств”, хоча жодного коментаря з закликами до “релігійних вбивств” під його дописом не було.

  Зважаючи на суспільний запит, мова йде виключно про питання заборони діяльності російської церкви на території Рівненської області. Розгляд даного питання успішно провалили обласні депутати Рівненщини, тепер черга дійшла і до міських обранців.

  Зазначається, що даний мораторій запроваджується, як свідома відповідь на пряму загрозу існуванню української держави, спричинену агресією ворога, який відкрито прагне розколоти українське суспільство та знищити Україну.

  Напередодні представники московського патріархату подали заяву в поліцію на голову Рівненської облради Сергія Кондрачука, зокрема, “через створення штучної релігійної ворожнечі”.

  Рішення про заборону діяльності російської церкви нещодавно ухвалила Львівська міська рада, а також звернення про заборону церкви, яка підтримує та фінансує російську агресію, прийняла Львівська обласна рада. Також російську церкву заборонили в ряді інших областей та громад.

  Найсвіжіше

  Популярне