Неділя, 3 Липня, 2022
Бiльше

  Відбулась зустріч духовенства Вселенського патріархату та Англіканської спільноти

  З 8 по 10 червня на Фанарі відбулися неформальні переговори між Вселенським Патріархатом та Англіканською спільнотою.

  До складу делегації Вселенського патріархату входили митрополит Бельгійський Афінагор, співголова Комітету цього Офіційного діалогу; митрополит Силіврійський Максим; Архієпископ Тельмесський Іов і протопресвітер Христос Христакіс, православний секретар цього комітету, повідомляє orthodoxtimes.com

  Англіканську спільноту представляв англіканський співголова комітету цього офіційного діалогу, архієпископ Річард Кларк, Ірландія; архієпископ Майкл Льюїс, глава англікан Близького Сходу; доктор Вільям Адам та інші.

  Обидві делегації обмінялися інформацією з різних церковних питань обох Церков.

  Православні представники поінформували англікан про різноманітні актуальні питання та діяльність Вселенського патріархату, а також про різні події в Православній Церкві загалом.

  Після презентації двох делегацій відбувся обмін думками.

  Вселенський патріарх Варфоломій прийняв представників англікан, які наголосили на важливості, яку Вселенський Патріархат надає двосторонньому діалогу між християнськими Церквами і особливо з англіканською спільнотою.

  Нагадаємо, нещодавно відбулось богослужіння на Фанарі патріарха Варфоломія та архієпископа Охридського. Також предстоятель ПЦУ привітав Вселенського патріарха Варфоломія з Днем тезоіменитства.

  Найсвіжіше

  Популярне