Неділя, 3 Липня, 2022
Бiльше

  Зеленський зустрівся з міністром оборони Британії

  Президент України Володимир Зеленський зустрівся з міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом, який із командою прибув із робочим візитом до Києва.

  Про це глава держави повідомив у Телеграмі, оприлюднивши відео з зустрічі.

  Зеленський подякував Воллесу за цей візит, а також висловив вдячність всій Британії, її уряду та Прем’єр-міністру Борису Джонсону за допомогу Україні. Президент наголосив, що Велика Британія під час повномасштабної війни продемонструвала, що є справжнім другом та партнером України.

  Він зазначив, що часто спілкується з главою британського уряду. Такий самий теплий контакт, за словами Зеленського, відбувається на рівні міністрів, а також керівника Офісу Президента з британською стороною.

  «Я вдячний за справжню об’єднану роботу. Ці слова завжди переходять до дій, що дуже важливо. Зброя, фінанси, санкції – три речі, у яких Велика Британія послідовно показує своє лідерство у підтримці України», – наголосив глава держави.

  Своєю чергою міністр оборони Великої Британії заявив, що Україна спроможна витіснити російські війська зі сходу. Воллес також зауважив, що російський фашистський режим на межі колапсу, зокрема у тому, що стосується воєнної потуги.

  Воллес запевнив у тому, що Британія і надалі підтримуватиме Україну.

  Під час зустрічі Зеленський подарував Воллесу марку Укрпошти «Русскій воєнний корабль… ВСЬО».

  Нагадаємо, у Чернігові Бориса Джонсона посвятили в козаки. Також НБУ отримав від Британії 5 млн фунтів стерлінгів для ЗСУ.

  Найсвіжіше

  Популярне