Четвер, 30 Червня, 2022
Бiльше

  «Відчуття зради… сталось горе», – російські пропагандисти і священники УПЦ МП в ОРДЛО про Собор «УПЦ» МП

  У російських пропагандистів почалась істерика через Собор УПЦ МП, який заявив про самостійність.

  Зокрема агент спецслужб рф на Кіпрі Алєксандр Вознєсєнський пише про «зраду» від «лжемитрополита Онуфрія» і що «суки продажні (тобто УПЦ МП) побігли на розмову з розкольниками».

  «Відчуття зради, підлості та лукавства – це те, що зараз відчуває майже половина УПЦ щодо лжемитрополита Онуфрія та інші. Вам таки вдалося домогтися того, щоб багато людей молилися про прихід російських солдатів, щоб звільнитися не лише покидьків в українській владі, нацистів і бандерівців, а й від продажних превдоєпископів, для яких нацисти та бандерівці стали “захисниками”», – написав пропагандист в Телеграмі.

  Вознєсєнський опублікував відео із окупованого Луганська із коментарем клірика УПЦ МП  Алєксандра Авдюгіна.

  «Я все ж не очікував, – каже Авдюгін. Все було зроблено по шаблону…. Коли владика Павел сказав, що не потрібно згадувати патріарха… тут сталось горе, я по іншому назвати не можу».

  Будучи в окупованому Луганську, священник УПЦ МП Авдюгін запевнив слухачів, що патріарх Варфоломій тепер «з’їсть» УПЦ МП, а Онуфрію не вистачило сили вистояти.

  Авдюгін додав, що йому нібито надходять листи із Рівненщини і Харкова із запитаннями «що нам робити?» і чи «молитись за прихід російського війська?».

  В кінці священник УПЦ МП сказав, що вірить у перемогу терористичних організацій «ЛДНР» і в ОРДЛО ніхто не буде йти із Російської Церкви.

  Найсвіжіше

  Популярне